Telewizor za 891 tysięcy zł. C SEED N1 zaskakuje ceną i rozwiązaniem

Technologie
4315V
C SEED N1
Wojciech Gruszczyk | 22.07, 18:22

Telewizor w cenie domu? Austriacka marka C SEED ujawniła nową, high-endową markę premium, która choć nie jest przeznaczona dla każdego, to niektórzy mogą zainteresować się sprzętem za ponad 891 tysięcy zł.

C SEED zaprezentowało serię N1, która będzie dostępna w trzech rozmiarach: 103-cale, 137-cali i 165-cali. Tak wielki ekran nie musi jednak zajmować odrapanej ściany w 30-metrowej kawalerce, ponieważ producent zapewnił możliwość schowania całego ekranu. Użytkownik może złożyć telewizor, by ten prezentował się niczym „minimalistyczna rzeźba”.

Producent skorzystał z modułowej konstrukcji technologii MicroLED, by małe panele mogły się złożyć, a jednocześnie klienci według dostępnych informacji mogą liczyć na „ultra-wysoką jakość” oraz „ultra-szeroką gamę kolorów pikseli”.

Firma jednocześnie podkreśla, że korzysta z własnej, opatentowanej technologii Adaptive Gap Calibration, dzięki której połączenia paneli są niewidoczne.

C SEED N1 otrzymał podwójne 100W głośniki szerokopasmowe, a ekran 4K obsługuje również HDR10+ (bez Dolby Vision). Aktualnie poznaliśmy jedynie cenę najtańszego modelu i w tym wypadku klienci muszą przygotować 190 000 dolarów (około 891 100 zł).

Ile zapłacimy za modele 137- i 165-calowe? To pozostaje słodką tajemnicą, ale możemy podejrzewać, że takie ekrany kupują osoby, które raczej nie przejmują się ceną, a po prostu zamawiają sprzęt.

Poniżej możecie sprawdzić, jak wygląda telewizor za 891 tysięcy zł... Trzeba przyznać, że sam motyw rozłożenia wygląda ciekawie.

Źródło: Forbes

Komentarze (75)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper