Buzz Astral już wkrótce w Disney+! Znamy datę premiery

Filmy i seriale
3060V
Buzz
Wojciech Gruszczyk | 19.07, 18:11

Disney potwierdził datę udostępnienia „Buzz Astral” w Disney+. Tak jak mogliśmy się spodziewać, historia już wkrótce zostanie zaoferowana w SVOD, więc kolejni widzowie otrzymają szansę zapoznania się z historią tytułowego bohatera.

„Buzz Astral” został pierwszy raz zaprezentowany w 2020 roku i produkcja 17 czerwca 2022 roku zadebiutowała w kinach. Historia będąca spin-offem serii „Toy Story” nie radziła sobie najlepiej na dużym ekranie, więc mogliśmy mieć pewność, że Disney szybko zdecyduje się wrzucić opowieść do swojego SVOD.

Teraz Pixar opublikował zwiastun, który potwierdza, że 3 sierpnia „Buzz Astral” zadebiutuje w SVOD. Aktualnie wiadomość nie została potwierdzona przez Disney+ Polska, ale raczej w tym wypadku możemy spodziewać się globalnej premiery.

Sytuacja jest na pewno ciekawa dla widzów, którzy nie zdecydowali się wybrać na animację do kin, a w ostateczności chętnie sprawdzą „Buzz Astral” – w końcu opowieść została dobrze przyjęta przez dziennikarzy.

Piotrek w naszej recenzji podkreślił, że „Buzz Astral” „nie jest typowym filmem Pixara”, ponieważ widzowie nie mogą liczyć na masę świeżych pomysłów, ale to zdecydowanie produkcja „ dla wszystkich fanów Toy Story”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper