Madame Web z gwiazdą Severance. Adam Scott dołącza do obsady spin-offu Spider-Mana

Filmy i seriale
567V
Adam Scott
Wojciech Gruszczyk | 15.07, 20:09

Sony kompletuje obsadę kolejnej produkcji z Sony's Spider-Man Universe. Prace na planie już się rozpoczęły, więc w najbliższych dniach możemy poznać szereg nowych szczegółów dotyczących „Madame Web”.

11 lipca rozpoczęły się prace na planie „Madame Web” i według planów wszystkie sceny mają zostać nakręcone do połowy października. Jednocześnie redakcja Deadline potwierdziła kolejną gwiazdę, która pojawi się w produkcji.

Adam Scott, który w ostatnich dniach otrzymał nominację do nagrody Emmy za rolę w „Severance”, wystąpi w „Madame Web”. Główną rolę w produkcji otrzymała Dakota Johnson („50 twarzy Greya”), a reżyserem została S.J. Clarkson („Dexter”, „Dr House”, „Orange is the New Black”, „Herosi”). Matt Sazama i Burk Sharpless to duet scenarzystów, którzy wcześniej pracowali wspólnie przy takich filmach jak: „Morbius”, „Bogowie Egiptu”, „Łowca czarownic” i „Dracula: Historia nieznana”.

Madame Web w komiksie Marvela jest przedstawiona jako starsza kobieta, która choruje na miastenię – jest to przewlekła choroba charakteryzująca się osłabieniem mięśni szkieletowych. To właśnie z tego powodu postać jest podłączona do systemu podtrzymywania życia, który prezentuje się niczym pajęcza sieć. Madame Web w produkcji Sony może przyjąć jednak inną formę – według plotek bohaterka ma korzystać z psychicznych mocy i być odpowiedzią Sony na Doktora Strange'a.

Źródło: Deadline

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper