PS5 Pro Controller coraz bliżej. Zdjęcia patentu pokazują nowe urządzenie Sony

News
6124V
DualSense
Wojciech Gruszczyk | 15.07, 17:01

Sony może już wkrótce ujawnić nową wersję DualSense. Ulepszony PS5 Pro Controller został zaprezentowany na zdjęciach patentu i łatwo możemy wyróżnić kilka elementów, które wcześniej pojawiły się w przecieku.

Sony w ostatnich dniach zaprezentowało trzy headsety oraz dwa monitory, ale najwidoczniej to nie koniec. Producent PlayStation ma pracować nad nowym urządzeniem, które tym razem będzie w pełni skierowane dla graczy z PS5.

Tom Henderson w połowie zeszłego miesiąca informował o PS5 Pro Controllerze, który ma oferować nowe łopatki/przyciski na plecach, wymienne analogi oraz ulepszone gripy i najwidoczniej właśnie to urządzenie zostało opatentowane 23 czerwca.

„Sony Interactive Entertainment zgłosiło nowy patent w dniu 23 czerwca 2022 r.: „Urządzenie sterujące”.

Możemy tutaj dostrzec nie tylko dodatkowe przyciski na tylnej ścianie, ale dwa dodatkowe klawisze pod analogami – według wcześniejszego przecieku to właśnie za ich pomocą wyciągniemy analogi i będziemy mogli zamontować inną wersję grzybków.

Sprzęt korzysta ze znanego układu i najwidoczniej będzie to po prostu ulepszona wersja DualSense, która zaoferuje dodatkowe elementy – jestem pewien, że łopatki zostaną dobrze wykorzystane przez wielu graczy.

undefined

undefined

Źródło: Zuby_Tech

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper