LEGO The Office oficjalnie! Fani Biura mogą szykować się na wyjątkowy zestaw

Gry
4846V
LEGO x The Office
Wojciech Gruszczyk | 15.07.2022, 15:18

Od dawna pojawiały się plotki dotyczące powstania LEGO The Office, a właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie. Już wkrótce pierwszy zestaw trafi do fanów, którzy złożą biuro Dunder Mifflin w Scranton w Pensylwanii.

W 2020 roku LEGO The Office pojawiło się w LEGO Ideas, ale w międzyczasie złożyliśmy zestawy z między innymi „Przyjaciół”, więc mogliśmy mieć pewność, że w przyszłości pojawi się kolekcja dla fanów serialu „Biuro”. Wczoraj otrzymaliśmy teaser, a właśnie zaprezentowano propozycję.

Dalsza część tekstu pod wideo

LEGO The Office zadebiutuje 1 października i klienci muszą przygotować 569,99 zł, by móc złożyć biuro z wieloma znanymi minifigurkami – w zestawie znajdują się Michael, Dwight, Jim, Pam, Ryan, Angela, Oscar, Kevin, Stanley, Kelly, Phyllis, Meredith, Creed, Toby i Darryl oraz figurka LEGO kota o imieniu Garbage.

„Odtwórz amerykańskie biuro dzięki temu modelowi kolekcjonerskiemu LEGO® Ideas (21336) inspirowanemu kultowym już mockumentem „The Office”. Zbuduj z klocków LEGO znajome pomieszczenia oddziału Dunder Mifflin w Scranton, w tym gabinet szefa, Michaela Scotta (można oddzielić go od modelu), salę konferencyjną i wiele więcej”.

LEGO obiecuje „realistyczny układ biura”, ponieważ projektantom udało się zadbać o recepcję, gabinet Michaela (który można odczepić i ustawić oddzielnie), biurka Jima i Dwighta, biurka Phyllis i Stanleya oraz salę konferencyjną.

12 z 15 minifigurek otrzymało dwie miny – tak by podczas zabawy móc zaprezentować inne emocje bohaterów. Autorzy przygotowali także wiele akcesoriów, które przypominają najzabawniejsze momenty z serialu.

Model ma 7 cm wysokości, 30 cm szerokości i 25 cm głębokości. LEGO The Office zawiera 1164 elementów.

Źródło: LEGO

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper