The Patient na zwiastunie. Gwiazda The Office w serialu o seryjnym mordercy

Filmy i seriale
1617V
The Patient
Iza Łęcka | 15.07, 11:02

Hulu rozpoczyna promocję nowej produkcji, która zadebiutuje już pod koniec lata. Tym razem widzowie będą mogli prześledzić kulisy terapii, którą prowadzi bohater grany przez Steve'a Carella, gwiazdę „The Office”.

Branża filmowa uwielbia skupiać się na postaciach seryjnych morderców i psychopatów – przez lata takie produkcje jak chociażby „Dexter”, „Mindhunter”, „Hannibal” czy „Manhunt: Unabomber” mroziły krew w żyłach i zyskiwały popularność wśród widzów. Nieco odświeżoną wizję zagadnienia wkrótce przedstawi także Hulu.

„The Patient” to thriller psychologiczny, w którym w rolach głównych zobaczymy wcielającego się w psychiatrę Alexandra Straussa Steve'a Carella oraz Domhnalla Gleesona – irlandzki aktor gra Sama Fortnera, seryjnego mordercę planującego zmianę w swoim życiu. Któregoś dnia na drodze mierzącego się ze śmiercią żony terapeuty staje psychopatyczny młody człowiek, który siłą zmusza Straussa do zagłębienie sią w jego umysł i rozpoczęcia terapii. By przeżyć, specjalista musi rozpocząć sesje, lecz zaburzony mężczyzna nie jest zbyt chętny do ujawnienia szczegółów związanych z relacjami z bliskimi.

W obsadzie intrygującego serialu znaleźli się także Andrew Leeds, David Alan Grier, Linda Emond oraz Laura Niemi, a za cały projekt odpowiadają Joel Fields and Joseph Weisberg, twórcy „Zawód: Amerykanin” – co ciekawe, Carell jest również producentem historii. Premiera podzielonego na 10 odcinków „The Patient” odbędzie się 30 sierpnia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper