Bloodborne Remaster nie powstaje? Jason Schreier wspomniał o grze

Plotka
1007V
Bloodborne od From Software
Wojciech Gruszczyk | 13.07, 20:28

From Software w 2015 roku zapewnił krwawą i wymagającą produkcję, która choć od razu zyskała wielu fanów, to jednak od lat czekamy na rozbudowę IP. Jeśli wierzyć słowom Jasona Schreiera, to niestety nie możemy liczyć na Bloodborne Remaster.

Jason Schreier to jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży, który systematycznie przedstawia zakulisowe szczegóły dotyczące największych zespołów. To między innymi on jako pierwszy wspomniał o The Last of Us Part I (jako The Last of Us Remake) oraz sieciowym The Last of Us – gry zostały już potwierdzone.

Redaktor Bloomberga został zapytany, czy mógłby przedstawić jakiekolwiek informacje na temat odświeżanej odsłony Bloodborne – Schreier odpowiedział wymownie: „Nie mogę ujawnić [leak] tego, co nie istnieje”.

Jest to ciekawa wypowiedź biorąc pod uwagę, że Colin Moriarty w maju wspomniał o nowym projekcie związanym z tym IP. Sytuacja z Bloodborne jest zaskakująca, ponieważ od dawna pojawiają się większe lub mniejsze plotki dotyczące odrestaurowania gry, która mogłaby trafić na PS5 i PC, ale Sony wciąż nie ujawnia projektu.

Mogę przypuszczać, że zaprezentowanie konkretnie odpicowanej pozycji zostałoby bardzo dobrze przyjęte przez wielu graczy – na pewno znacznie bardziej od przykładowo kolekcji Uncharted czy też pierwszego The Last of Us.

Źródło: PSU

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper