Ubisoft reaguje na krytykę Assassin's Creed Liberation. Firma potwierdza: gra będzie dostępna dla klientów

News
1672V
Assassin's Creed: Liberation
Wojciech Gruszczyk | 11.07, 19:20

Od samego rana światowe media informują o zmianach dotyczących Assassin's Creed Liberation HD, a gracze rozpoczęli nawet bombardowanie recenzji gry na Steam. Ubisoft musiał zareagować i według przedstawionych informacji – produkcja będzie grywalna.

Assassin's Creed Liberation HD zostanie wycofany ze sprzedaży, ale będzie nadal dostępny do grania i pobierania? Jak się okazuje, Ubisoft zareagował na krytykę i przedstawił redakcji IGN oświadczenie, w którym podkreśla, że pracuje z partnerami, by zaktualizować wiadomość na między innymi Steam. Firma zaznacza, że tytuł będzie grywalny po 1 września 2022 roku.

„Jak stwierdzono w naszym artykule dotyczącym wsparcia, nadchodzące wycofanie z użytkowania będzie miało wpływ jedynie na dodatki DLC i funkcje online. Obecni właściciele tych gier nadal będą mogli uzyskać do nich dostęp, grać lub pobrać je ponownie. Nasze zespoły współpracują z partnerami, by zaktualizować tę informację na wszystkich stronach, a także oceniają wszystkie dostępne opcje dla graczy, którzy zostaną poszkodowani, gdy usługi online tych produkcji zostaną wycofane z użytku 1 września 2022 roku. Zawsze chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby te starsze tytuły były dostępne w jak najlepszych warunkach dla graczy, i właśnie nad tym pracujemy”.

Według najnowszej informacji, gracze nie stracą dostępu do całego Assassin's Creed Liberation HD, a po prostu nie będą mogli pobierać oraz grać w rozszerzenia, ponieważ ta zawartość jest związana z wyłączeniem serwerów.

Zamieszanie z Assassin's Creed Liberation HD pojawiło się z powodu błędnego oznaczenia na Steam, ale najważniejsze jest jednak to, że gracze będą mogli nadal grać w pozycję – w końcu w zeszłym miesiącu właśnie ta przygoda trafiła do nowej promocji, dzięki której zainteresowani mogli ją nabyć w dobrej cenie.

Źródło: IGN

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper