GoldenEye 007 Remake ma znajdować się w „zawieszeniu” z powodu inwazji Rosji na Ukrainę

Plotka
518V
GoldenEye 007. Zobaczcie fanowski remake na rozgrywce
Wojciech Gruszczyk | 11.07, 14:55

Od miesięcy pojawiają się przecieki, według których GoldenEye 007 Remake został przygotowany i w każdym momencie może zostać wydany. Gra znalazła się nawet w bazie danych Microsoftu, a gracze wyciągnęli szczegóły dotyczące osiągnięć. Tytuł miał podobno zostać ujawniony podczas imprezy Xbox & Bethesda Games Showcase 2022.

Produkcja jednak wciąż nie została zapowiedziana, więc temat gry podjął Jeff Grubb, który potwierdził, że wojna na Ukrainie i atak Rosji spowodował problemy nowej wersji GoldenEye 007.

Jak wiadomo w pozycji znajduje się wiele rosyjskich elementów, więc najwidoczniej wydawca nie zamierza promować produkcji, ponieważ inwazja Rosjan może negatywnie wpłynąć na tytuł.

Dziennikarz Venturebeat potwierdził, że GoldenEye 007 Remake znajduje się „w zawieszeniu z powodu wojny”. Trudno jednak powiedzieć, co to tak naprawdę oznacza i czy przygoda będzie mogła w przyszłości trafić na rynek.

Jeff Grubb dodał również, że szef zespołu pracującego nad 1 vs. 100 (gra-quiz) odszedł z Microsoftu, jednak aktualnie redaktor nie może potwierdzić, co to oznacza dla samej produkcji.

Według plotek, GoldenEye 007 Remake miał zadebiutować na rynku w zeszłym miesiącu, jednak wojna na Ukrainie zmieniła plany wydawcy.

Źródło: Eurogamer

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper