Blizzard kończy pracę nad Heroes of the Storm! Produkcja nie dała rady podbić rynku MOBA

News
672V
 Heroes of the Storm
Igor Chrzanowski | 10.07, 15:48

Era największego rozwoju gatunku MOBA już dawno minęła, ale gdy na szczycie było League of Legends oraz DOTA 2, nawet Blizzard chciał mieć swojego reprezentanta w tej części branży.

Teraz po 7 latach od pierwotnej premiery Blizzard Entertainment ogłosiło oficjalne zakończenie prac nad Heroes of the Storm. Wraz z najnowszą aktualizacją, tytuł przestanie być aktywnie wspierany, co oznacza, że już nigdy więcej nie zostanie do niego stworzona żadna nowa zawartość, nie dostaniemy nowych turniejów, czy nawet specjalnych wydarzeń. Jedyne na co mogą jeszcze liczyć fani HOTS-a to łatki poprawiające balans, gdy zgłoszona zostanie taka potrzeba, oraz najbardziej podstawowe funkcje jak sezony i rotacje bohaterów.

W przyszłości będziemy świadczyć dla Heroes of the Storm takie samo wsparcie, jakie zapewniamy naszym pozostałym wieloletnim grom – StarCraft i StarCraft II. Będziemy nadal kontynuować sezony oraz rotacje bohaterów. Sklep w grze pozostanie aktywny, ale nie mamy w planach dodawania nowej zawartości do kupienia. Przyszłe aktualizacje będą przede wszystkim skupione na utrzymaniu klienta gry i poprawkach błędów, zaś aktualizacje balansu będą się pojawiać w miarę potrzeb.

Graliście w Heroes of the Storm?

Najlepsza MOBA to...

Heroes of the Storm
220%
League of Legends
220%
DOTA 2
220%
SMITE
220%
Pokaż wyniki Głosów: 220
Źródło: Blizzard News

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper