Destiny Gjallarhorn Blaster na Dzień Bungie. Twórcy świętują i zapraszają do gry

News
369V
NERF LMTD Destiny Gjallarhorn Blaster
Wojciech Gruszczyk | 08.07, 16:09

Bungie zgromadziło oddaną społeczność i fani mogą ponownie świętować z deweloperami „Dzień Bungie”. Twórcy przygotowali nowe towary, wśród których wyróżnia się NERF LMTD Destiny Gjallarhorn Blaster.

Bungie zaprasza graczy na kolejne święto Bungie, które jest jednocześnie wyjątkowym dniem dla wszystkich fanów Destiny. Twórcy postanowili wrzucić do sklepu nowe produkty, a jednocześnie sympatycy studia mogą skorzystać ze zniżek do 50%.

Gracze, którzy zdobyli wyrzutnię rakiet Gjallarhorn poprzez ukończenie zadania w Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie mogą teraz zamówić w przedsprzedaży limitowaną edycję wyrzutni Gjallarhorn Destiny 2 od NERF LMTD – ta przyjemność została zaprezentowana na poniższym zwiastunie i została wyceniona na 185 dolarów.

Wśród nowych towarów w sklepie Bungie znajdują się:

  • Kolekcja prac twórców społeczności o tematyce związanej z Gjallarhornem
  • Pluszowy czerw Roju dostępny w przedsprzedaży
  • Zniżki na klucze do dodatków i pakietów Destiny 2 na platformie Steam

Bungie klasycznie zapewni również nowy emblemat („Wieczne dziedzictwo”), który został dołączony do niektórych towarów i możemy go zdobyć do 13 lipca.

Deweloperzy odpowiedzialni za Destiny ponownie łączą swoje święto z akcją charytatywną – do 20 lipca trwa Festiwal Darów, a ponad pięćdziesięciu członków społeczności Bungie poprowadzi transmisje na żywo, aby wraz z Fundacją Bungie zebrać fundusze na poprawę zdrowia i samopoczucia dzieci, pomoc humanitarną oraz projekty poświęcone inkluzywności, różnorodności i sprawiedliwości. Gracze, którzy dokonają wpłat, odblokują nowe przedmioty kosmetyczne w Destiny 2.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ fundacja Bungie nawiązała współpracę z fundacją z Make-A-Wish, by spełniać marzenia śmiertelnie chorych dzieci. Kup emotkę „Wierny towarzysz” zainspirowaną marzeniem Cristiana, który chciał, aby jego pies Artemis został uwieczniony w grze Destiny. Emotka dostępna jest w sklepie Eververse do zakończenia 17. sezonu w dniu 22 sierpnia. Możecie także w sklepu Bungie kupić prawdziwą pluszową wersję Artemisa Prime-40. Całość dochodów ze sprzedaży emotki „Wierny towarzysz” i pluszaków Artemisa wesprze Fundację Bungie.

Źródło: Informacja prasowa - CENEGA

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper