Daredevil i Kingpin w Echo! Marvel wprowadza postacie do nowych historii

Filmy i seriale
700V
Daredevil i Kingpin w Echo
Wojciech Gruszczyk | 07.07, 18:43

Charlie Cox i Vincent D’Onofrio trafią do nowej produkcji z Marvel Cinematic Universe – będzie to ponowne spotkanie dwójki aktorów, którzy wcielili się w te role w produkcji opracowanej na zlecenie platformy Netflix. W „Echo” pojawią się Daredevil i Kingpin.

The Hollywood Reporter właśnie przedstawił pierwsze szczegóły „Echo” – serial z Marvel Cinematic Universe jest właśnie kręcony w Atlancie i na planie pojawili się Charlie Cox i Vincent D’Onofrio. Aktorzy dołączyli do Mai Lopez (Echo), w którą wciela się Alaqua Cox.

Dziennikarze podkreślają, że działania Marvela są proste – korporacja chce wprowadzić „popularne postacie z nierozwijanych już seriali Marvela” do najnowszych produkcji. Według przecieków, jednym z wątków fabularnych „Echo” będzie historia Matta Murdocka (Daredevil), który ma poszukiwać dawnych sojuszników i według niepotwierdzonych informacji adwokat ma spotkać Jessicę Jones.

Charlie Cox był zdaniem The Hollywood Reporter przekonany, że już nie założy stroju Daredevila, ale aktor w czerwcu 2020 roku odebrał telefon od Kevina Feige'a i jak wiadomo jego postać pojawiła się już w ostatnim Spider-Manie. Natomiast Vincent D’Onofrio miał okazję wystąpić w „Hawkeye'u”.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper