Psychonauts 2 trafi do pudełek! Znamy cenę i datę premiery Motherlobe Edition

Gry
1049V
Psychonauts 2 nie jest dostępny po polsku, bo studio „nie ma obecnie budżetu”. Twórcy potwierdzają problem
Wojciech Gruszczyk | 07.07.2022, 16:30

Koch Media Poland właśnie potwierdziło Psychonauts 2: Motherlobe Edition. Jest to fizyczne wydanie znakomitej gry stworzonej przez Double Fine Productions. Tytuł będzie dostępny w dwóch pudełkach na trzech platformach.

Psychonauts 2 to jedna ze znakomitych produkcji, które w zeszłym roku zostały wrzucone na rynek za sprawą Microsoftu. Należy jednak pamiętać, że prace nad tytułem rozpoczęły się jeszcze przed przejęciem Double Fine Productions przez korporację z Redmond i z tego powodu gra została wydana również na PlayStation 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Koch Media Poland potwierdziło krążące od kilku godzin plotki i zapowiedziało Psychonauts 2: Motherlobe Edition – specjalne wydanie będzie dostępne na Xboksy Series X|S i Xboksa One (w jednym pudełku) oraz na PlayStation 4.

Premiera Psychonauts 2: Motherlobe Edition została zaplanowana na 27 września i specjalną wersję gry kupimy za 319,99 zł. W tej cenie otrzymacie produkcję w specjalnym wydaniu: pudełko jest opakowane w holograficzną owijkę, zawiera odwracalną okładkę, zestaw 6 dwustronnych kart z grafikami koncepcyjnymi, 6 naklejek i kod na nigdy wcześniej nieujawniane, cyfrowe materiały z powstawania gry.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów IP, którzy nie ukrywali, że chcieli już w zeszłym roku wrzucić na półkę fizyczne wydanie Psychonauts 2. Poniższy zwiastun pokazuje całą zawartość.

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper