2 gry za darmo. Gracze mogą pobrać Killing Floor 2

Promocje gier
589V
Killing Floor 2 ze zwiastunem wydarzenia Czas Zetów
Wojciech Gruszczyk | 07.07, 17:01

Epic Games proponuje następne darmowe produkcje. Gracze mogą dzisiaj wrzucić na listę między innymi Killing Floor 2, czyli kooperacyjny shooter, który w swoim czasie cieszył się dużą popularnością.

Epic Games nieustannie promuje Epic Games Store i tym razem producent Fortnite oraz Unreal Engine oferuje dwie gry za darmo. Szczególnie warto sprawdzić shooter opracowany przez Tripwire Interactive, ponieważ pozycja w odpowiednich warunkach (z ekipą!) oferuje naprawdę dobrą zabawę.

Ancient Enemy to to strategiczna gra karciana z gatunku RPG, która została „osadzona w zrujnowanym świecie”. Produkcja zebrała oceny na poziomie 73% i choć nie podbiła rankingów, to na pewno w ramach oferty Epic Games warto sprawdzić propozycję.

Killing Floor 2 jest natomiast kooperacyjnym shooterem, w którym gracze mają okazję walczyć z toną zróżnicowanych bestii. Tytuł w dniu premiery nie błyszczał pod względem optymalizacji i z tego powodu nie może pochwalić się znakomitymi notami (75-79%), ale deweloperzy od tego czasu mocno rozwinęli strzelankę i zajęli się rozbudowaniem gry.

Tytuły możecie wrzucić do swoich cyfrowych bibliotek do 14 lipca. Następnie gracze będą mogli odebrać Wonder Boy: The Dragon's Trap.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper