Diablo Immortal w znakomitym wydaniu. Zobaczcie specjalną wersję gry

News
2044V
Diablo Immortal - specjalne wydanie
Wojciech Gruszczyk | 07.07, 10:57

Diablo Immortal zadebiutował na urządzeniach mobilnych oraz produkcja jest dostępna na PC, jednak w głównej mierze deweloperzy i wydawca skupili się na zaoferowaniu graczom cyfrowej wersji produkcji. Blizzard postanowił jednak świętować premierę gry i przygotował bardzo ciekawe wydanie.

Diablo Immortal to najnowsza propozycja Blizzarda, która przenosi znane doświadczenie na między innymi smartfony i tablety. Gracze mogą za darmo poznać opowieść – ukończenie głównego wątku zajmuje około 25 godzin.

Blizzard za sprawą firmy CENEGA wysłał do naszej redakcji specjalne wydanie Diablo Immortal, które choć oczywiście nie zawiera produkcji (tytuł możecie pobrać za darmo na urządzenia mobilne i PC), ale w pewien sposób może pozytywnie wpłynąć na doświadczenie graczy.

W specjalnie zapakowanym zestawie znajduje się etui na smartfon, kontroler oraz słuchawki – na większości elementów znalazło się logo gry. Ponadto pudełko zawiera także sześć medalionów, które prezentują wszystkie klasy bohaterów, a także artbook oraz szmatkę do czyszczenia ekranu.

Pakiet prezentuje się naprawdę okazale i jest to ciekawa kolekcja dla oddanych fanów uniwersum stworzonego przez Blizzard.

Tak prezentuje się opakowanie:

Kontroler, słuchawki oraz etui ze szmatką:

Diablo Immortal - specjalne wydanie pad

Medaliony klas postaci:

Diablo Immortal - specjalne wydanie klasy

Artbook:

Diablo Immortal - artbook

Źródło: Własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper