Nintendo Switch OLED w wersji Splatoon 3 wygląda pięknie. Japończycy pokazali sprzęt i Pro Controller

News
902V
Nintendo Switch OLED Splatoon 3
Wojciech Gruszczyk | 06.07, 16:22

Nintendo chce świętować premierę Splatoon 3 za pomocą specjalnej wersji Nintendo Switch OLED. Odświeżona konsola zadebiutuje w przyszłym miesiącu i urządzenie powinno zostać docenione przez fanów japońskiej marki.

26 sierpnia odbędzie się premiera specjalnej wersji Nintendo Switcha OLED – urządzenie otrzymało odświeżone Joy-Cony oraz pomalowaną stację dokującą. Gracze będą mogli również kupić nową wersję Pro Controllera oraz specjalne etui dla hybrydowej konsoli Japończyków.

Projekt urządzeń został zainspirowany nadciągającym Splatoon 3, ale warto podkreślić, że choć klienci będą mogli cieszyć się z żółto-niebieskich kontrolerów, to jednak w zestawie nie znajdziemy pozycji opracowanej wyłącznie dla Nintendo Switcha. Grę należy dokupić osobno.

Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Special Edition będzie dostępny w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 359,99 dolarów, ale musimy zaczekać na oficjalne szczegóły dostępności w Polsce.

Co sądzicie o tym wydaniu? Możemy mieć pewność, że Splatoon 3 na ekranie Nintendo Switcha OLED zapewni znakomite wrażenia, ponieważ wyświetlacz przy tak barwnych tytułach pokazuje charakter.

Źródło: Nintendo

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper