The Matrix Awakens znika z rynku. Ostatnia szansa na sprawdzenie możliwości Unreal Engine 5

Gry
1516V
The Matrix Awakens dostępny na PS5 i XSX|S za darmo. Zobaczcie gameplay w 4K i 60 fps
Wojciech Gruszczyk | 06.07.2022, 14:35

Epic Games potwierdziło, że The Matrix Awakens już wkrótce zostanie wycofany z cyfrowych sklepów. To ostatnia szansa na wypróbowanie dema technologicznego pokazującego możliwości Unreal Engine 5.

The Matrix Awakens zostało zaoferowane graczom pod koniec ubiegłego roku i jest to ciekawa pokazówka opracowana przez Epic Games, dzięki której zainteresowani mogą sprawdzić, co tak naprawdę umożliwia najnowszy silnik graficzny twórców Fortnite.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jest to wyłącznie interaktywna pokazówka, która nie jest zapowiedzią nowej produkcji z tego wyjątkowego uniwersum, ale The Matrix Awakens cieszył się w swoim czasie dużym zainteresowaniem.

Epic Games potwierdziło, że demo będzie dostępne w cyfrowych sklepach tylko do 9 lipca – jeśli jednak pobierzecie pliki na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, to będziecie mogli swobodnie sprawdzać The Matrix Awakens.

W projekt było zaangażowane The Coalition (twórcy serii Gears of War), a The Matrix Awakens proponuje next-genowy świat z 17 000 pojazdami, 7 000 budynkami i 35 000 mieszkańcami.

The Matrix Awakens zostało dobrze przyjęte przez wielu graczy oraz specjalistów, a w swoim czasie nie brakowało nawet głosów, według których IP powinno powrócić, ale jak wiadomo ostatni film nie osiągnął oczekiwanych wyników, więc raczej nie możemy liczyć na wielki powrót marki.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper