Pogrzeb Red Dead Online. Fani uważają, że Rockstar porzucił tryb sieciowy Red Dead Redemption 2

Gry
1735V
RDR2
Bartosz Dawidowski | 06.07.2022, 10:41

Wszystko wskazuje na to, że Rockstar nie jest już zainteresowany dalszym rozwijaniem Red Dead Online. Fani postanowili w związku z tym przeprowadzić pogrzeb sieciowego trybu z Red Dead Redemption 2.

Fanowskie konto Red Dead News zaprasza na Twitterze na „pogrzeb Red Dead Online”. Ceremonia ma się odbyć 13 lipca 2022 roku – oczywiście w świecie Red Dead Online.

„Zapraszamy na pogrzeb Red Dead Online, po roku, jak gra została porzucona. Ubierzcie się w swoje najlepsze stroje pogrzebowe, zabierzcie ze sobą przyjaciół, róbcie zdjęcia i używajcie naszych hashtagów (RedDeadFuneral, SaveRedDeadOnline).

Chociaż Rockstar utrzymuje przy działaniu serwery Red Dead Online i co jakiś czas urządza proste wydarzenia w środowisku gry, to faktycznie od roku fani tego online’owego trybu nie doczekali się konkretnych nowości. 13 lipca minie rok od premiery aktualizacji Blood Money, która była ostatnią dostawą znaczących, nowych treści w Red Dead Online. Rockstar nie zapowiedział, że chce wygaszać serwery obsługujące rzeczony tryb. W związku z ciągle dużym zainteresowaniem usługą, można się spodziewać, że jeszcze długi czas będzie ona utrzymywana przy życiu – nawet jeśli raczej nie możemy już liczyć na świeże atrakcje gameplayowe.

Źródło: https://www.gamesradar.com/red-dead-online-is-dead-and-its-funeral-is-next-week-fans-say/

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper