Starfield bez tajemnic. Xbox Polska podsumowuje informacje o grze

News
1035V
starfield xbox
Wojciech Gruszczyk | 05.07, 20:03

Xbox Polska promuje najnowsze IP opracowane przez Bethesda Game Studios, które w przyszłym roku zadebiutuje wyłącznie na Xboksach Series X|S i komputerach osobistych. Co już potwierdzono na temat Starfielda? Poznajcie najważniejsze informacje o grze.

Starfield potrzebuje więcej czasu, więc Bethesda Game Studios zapewni kosmiczną opowieść dopiero w przyszłym roku, ale twórcy w końcu rozpoczęli promocję gry. Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase opublikowano długi gameplay z nowego IP doświadczonego studia, a zarazem deweloperzy zaczęli coraz chętniej opowiadać o przygodzie i szykować graczy na tytuł.

Xbox Polska zebrało najważniejsze informacje o nowej produkcji Bethesdy i postanowiło ubrać wszystko w bardzo przyjemny materiał – na początku Piotrek opowiada o skanerze, trybie fotograficznym, skupia się na odkryciach, a nawet przedstawia szczegóły kompasu.

W grze Bethesdy nie zabraknie rozbudowanej personalizacji broni – liczne ulepszenia mogą sprawić, że sprzęt nie tylko zmieni wygląd, ale przede wszystkim możliwości działania, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozgrywkę. Xbox Polska skupia się także na możliwościach głównego bohatera, bo także i w tym wypadku deweloperzy zapewnią graczom mnóstwo ulepszeń.

Starfield proponuje także „cyfrowe wytrychy” i pewnie także w tej przygodzie znajdą się chętni, którzy będą kraść sprzęt nieświadomych NPC-ów. Xbox Polska wspomina również o bardzo rozbudowanej personalizacji postaci, opcjach tworzenia statku oraz kosmicznych walkach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper