Destroy All Humans! 2 Reprobed zaoferuje kanapową kooperację. Zwiastun pokazuje rozgrywkę

News
339V
Destroy All Humans 2: Reprobed
Wojciech Gruszczyk | 05.07, 20:55

THQ Nordic przygotowuje graczy na wielką premierę odświeżonego Destroy All Humans! 2. Remake gry otrzyma polską lokalizację i fani IP mogą liczyć na dobrą zabawę na jednej kanapie.

W zeszłym miesiącu THQ Nordic potwierdziło przygotowanie dwóch produkcji dla sympatyków serii Destroy All Humans i już 30 sierpnia odbędzie się premiera Destroy All Humans! 2 - Reprobed oraz Destroy All Humans! Clone Carnage.

Deweloperzy chętnie promują remake drugiej przygody Crypto i najnowszy zwiastun potwierdza, że zainteresowani mogą liczyć nie tylko na pełną historię, ale podczas rozgrywki zainteresowani sprawdzą kanapową kooperację. Studio podkreśla, że gracze mogą zaprosić „przyjaciela na randkę”, by wspólnymi siłami siać zniszczenie i eliminować kolejnych agentów.

„Crypto powraca, z licencją na sondowanie. Najeźdźca z kosmosu powraca, bardziej odlotowy niż kiedykolwiek, teraz także z genitaliami! Wybierz się w swingujące lata 60. w całej ich chemicznej chwale i zemścij się na KGB za wysadzenie statku-matki. Gdy odkryjesz plany swoich wrogów, będziesz musiał zawrzeć sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić”.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed pewnie nie będzie przyjemnością dla każdego, ale jak widać THQ Nordic chętnie przypomina graczom o IP i nie będę specjalnie zaskoczony, gdy w odpowiednim momencie wydawca przedstawi zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji. W końcu korporacja na pewno nie narzeka na brak zainteresowania marką.

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper