Nacon Connect z prezentacją 16 gier. Gollum, RoboCop, Test Drive i 5 „ekskluzywnych” prezentacji

News
568V
Nacon Connect pokaże 13 gier i nowy sprzęt. Oglądajcie z nami pokaz
Wojciech Gruszczyk | 05.07, 15:36

Nacon potwierdził plany dotyczące tegorocznego Nacon Connect. Firma chce przedstawić ponad 15 produkcji, wśród których znalazły się między innymi The Lord of the Rings: Gollum oraz Test Drive Unlimited: Solar Crown.

7 lipca o godzinie 19:00 rozpocznie się Nacon Connect, który pozwoli graczom zapoznać się z ciekawymi produkcjami przygotowywanymi przez zespoły należące lub pracujące dla francuskiej korporacji. Nacon w kilka lat rozbudował swój katalog i wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie.

Na Nacon Connect zobaczymy między innymi: Clash: Artifacts of Chaos, WRC Generations, RoboCop: Rogue City, Test Drive Unlimited: Solar Crown, Ad Infinitum, The Lord of the Rings: Gollum, Hell is Us, War Hospital, Blood Bowl 3, Chef Life oraz Session. Firma potwierdziła także, że szykuje 5 dodatkowych gier, które aktualnie nie zostały zapowiedziane.

W dodatku podczas wydarzenia poznamy informacje na temat sprzętu – podczas show nie zabraknie prezentacji Daija Arcade Stick w wersji na PlayStation 5. W swoim czasie miałem okazję sprawdzać urządzenie w wersji na PS4 i producent przyłożył się, by opracować naprawdę interesującą propozycję.

Na naszej stronie znajdziecie pełną relację z Nacon Connect, więc już teraz zapraszam do wspólnego śledzenia wydarzenia.

Nacon Connect 2022

Źródło: Nacon

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper