PS Plus na lipiec już dostępne. Gracze mogą pobrać 3 gry w ramach usługi

News
3335V
Crash Bandicoot 4 na nowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają wersję demo gry
Wojciech Gruszczyk | 05.07, 14:02

Sony udostępniło lipcową ofertę PS Plus, więc gracze na dobry początek miesiąca mogą pobrać trzy produkcje. Na krótkiej liście znalazł się między innymi Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas i jest to naprawdę dobry moment na sprawdzenie gry opracowanej przez studio Toys for Bob.

Sony w zeszłym tygodniu potwierdziły zestawienie PlayStation Plus na lipiec, a już dzisiaj gracze mogą pobrać trzy produkcje, które są proponowane w ramach oferty dla każdego klienta PS Plus – gry są dostępne w PS Plus Essential, więc wystarczy najtańszy abonament, by móc zapoznać się z trzema tytułami:

Sony jednak wciąż nie podało, jakie pozycje zostaną wrzucone do PS Plus Premium i PS Plus Extra – trudno w zasadzie powiedzieć, kiedy korporacja chce rozbudowywać zestawienie, jednak możemy mieć pewność, że jedną z produkcji, która zmierza do droższych ofert Sony jest Stray. Przygoda kota od premiery będzie dostępna w abonamencie Japończyków.

W lipcowym PS Plus na pewno warto wypróbować Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, ponieważ produkcja zebrała świetne oceny i została doceniona przez nawet największych fanów IP. Pozostaje w tym wypadku mieć nadzieję, że Activision zleciło przygotowanie kolejnej gry z serii, ponieważ to uniwersum zasługuje na kolejne opowieści.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper