Xbox szykuje masę niespodzianek? Xbox Game Studios ma pracować nad wieloma nieujawnionymi grami

Gry
1927V
Xbox & Bethesda Games Showcase 2022
Wojciech Gruszczyk | 04.07.2022, 17:49

Microsoft przygotowuje się do kilku ciekawych premier, ale najwidoczniej zespoły Phila Spencera szykują całą masę niespodzianek, które powinny trafić na rynek w następnych latach. Pozytywną wiadomość ujawnił Aaron Greenberg.

2022 rok nie będzie należał do tych najmocniejszych dla Xbox Game Studios, ale już następne lata zapowiadają się znacznie lepiej. Klobrille przedstawił ciekawą grafikę, która potwierdza gry first-party opracowywane przez zespoły Microsoftu i realizowane na zlecenie giganta z Redmond.

Pod koniec roku zagramy w As Dusk Falls, Grounded (1.0) oraz Pentiment, a już w przyszłym roku zapoznamy się z przynajmniej Redfall, Forza Motorsport, Starfield, Minecraft Legends oraz Ara: History Untold. W pracach znajdują się także między innymi Hellblade 2, Avowed, Contraband, Fable, Everwild, ale to nie koniec.

„Xbox Game Studios & Bethesda Roadmap | Aktualizacja lipiec 2022”

Grafikę skomentował Aaron Greenberg, który nie ukrywał, że powstaje wiele gier, które nie zostały ujęte na materiale, ponieważ wciąż nie zostały ujawnione.

„Dzięki za stworzenie tego @klobrille uwielbiam Twoją pracę. Imponująca lista, szczególnie wiedząc, że dużo więcej [gier] powstaje, a których tutaj nie ma!”

Na zestawieniu pojawiły się wszystkie wcześniej zapowiedziane produkcje, więc najwidoczniej zespoły Microsoftu oraz Bethesdy szykują znacznie więcej tytułów, które zostaną ujawnione dopiero w przyszłości.

Pozostaje mieć nadzieję, że Amerykanie tym razem znacznie lepiej dopracują kalendarz wydawniczy i w następnych latach nie będziemy świadkami takich sytuacji, jak z początku 2022 roku.

Źródło: klobrille / aarongreenberg

Komentarze (157)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper