Serial Cleaners potrzebuje pomocy graczy. Draw Distance poszukuje testerów

Gry
440V
Serial Cleaners
Wojciech Gruszczyk | 04.07.2022, 16:40

Premiera Serial Cleaners zbliża się wielkimi krokami, więc Draw Distance poszukuje graczy, którzy chętnie spędzą wolny czas w siedzibie studia i sprawdzą najnowszą produkcję. Krakowianie chcą mieć pewność, że tytuł spełni oczekiwania szerokiej publiki.

W 2017 roku Draw Distance zaprosiło graczy do czyszczenia miejsc zbrodni i utrzymana w latach 70. skradanka została dobrze przyjęta przez wielu graczy. Twórcy rozwinęli temat i proponują kolejną zabawę z trupami w roli głównej – Serial Cleaners zadebiutuje już pod koniec września.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy nie ukrywają, że bardzo zależy im na opinii fanów gatunku, dlatego zainteresowani mogą sprawdzić Serial Cleaners przed premierą. Zespół liczy na graczy z Krakowa lub okolic, którzy poświęcą czas, by zapoznać się z najnowszym tytułem rodzimego studia.

„Przypominajka

Gracze z #Krakow i okolic poszukiwani do PLAYTESTÓW!

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij zgłoszenie na [email protected]

Serial Cleaners zapowiada się na ciekawą rozbudowę udanej produkcji i jak widać Draw Distance bardzo liczy się ze zdaniem społeczności, ponieważ zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania gry, a pewnie opinie zwrotne pomogą zadbać o ostatnie szlify.

Jeśli należycie do sympatyków skradanek i spędziliście wiele godzin w Serial Cleaner, to na pewno warto zainteresować się propozycją Draw Distance.

Źródło: DrawDistanceDev

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper