Dragon Ball Super: Super Hero z ciekawą informacją. Poznaliśmy nazwę nowej transformacji Son Gohana

Filmy i seriale
7241V
Dragon Ball Super: Super Hero
Kajetan Węsierski | 03.07, 11:30

Choć "Dragon Ball Super: Super Hero" zdążył już zadebiutować w Azji, to niestety na zachodnią premierę wciąż musimy cierpliwie czekać. A sami twórcy cały czas podgrzewają atmosferę, licząc na to, że sama marka Smoczych Kul pozwoli produkcji osiągnąć ogromny sukces także w Ameryce czy Europie. Nie trzeba być natomiast przesadnym optymistą, by wierzyć, że tak rzeczywiście może się stać. 

Zwłaszcza że produkcja duży nacisk stawia na Son Gohana, który w ostatnim czasie (właściwie od walki z Cellem i krótkiego epizodu w Sadze Buu) został zepchnięty na drugi plan. Już jakiś czas temu potwierdzono, że syn głównego bohatera całej serii doczeka się nowej transformacji, a teraz sam twórca Dragon Balla, Akiray Toiryama, postanowił podzielić się garścią szczegółów na ten temat:

Gohan przeszedł w przeszłości sporo transformacji, ale tym razem musiał osiągnąć coś nowego. Gohan osiągnął własną, unikalną ewolucję, opartą na rodzaju przebudzeń, jakie miał jako chłopiec. Nazwałem tę transformację „Son Gohan Beast", w tym sensie, że przebudziła się w nim dzika bestia.

Przy projektowaniu próbowałem narysować go z przerażającą twarzą i bladą skórą, ale jakoś nie przypominało to Gohana. Więc zamiast tego po prostu dałem mu zwykłe duże, zadarte do góry włosy, które zaskakująco dobrze się układały i wszyscy mówili, że wygląda to fajnie. 

I osobiście muszę przyznać, że brzmi to naprawdę ekscytująco. Mam nadzieję, że tak też wyjdzie w praktyce. Z jednej strony można odnieść wrażenie, że samych transformacji jest już po prostu zbyt wiele, ale z drugiej strony... W pewnym sensie to przecież jeden z fundamentów serii, więc właściwie - czemu nie? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper