Arcade Paradise pozwoli stworzyć własny salon z automatami. Ponad 35 minigierek, gameplay i data premiery

News
297V
Arcade
Bartosz Dawidowski | 01.07, 10:24

Czasy świetności salonów arcade minęły już dawno temu. Jeśli marzycie jednak o powrocie do klimatów z lat 90., to Arcade Paradise może się okazać dla was strzałem w dziesiątkę. Szczególnie, że do zabawy zaprasza „głos Geralta” z angielskiej wersji Wiedźmina 3, czyli Doug Cockle.

Doug Cockle, znany z podkładania głosu pod postać głównego bohatera serii Wiedźmin (w angielskiej wersji dubbingu), zachęca w najnowszej reklamie Arcade Paradise do przeniesienia się w realia lat 90. i prowadzenia swojego salonu z automatami do gier. Tytuł od Nosebleed Interactive doczekał się nowego trailera, który prezentuje nie tylko główne założenia gameplayowe tej gry symulacyjno-ekonomiczno-menadżerskiej, ale też ujawnia datę premiery. W Arcade Paradise zagramy na konsolach (Switch, PS4, PS5, XOne, XSX/XSS) i PC (Steam) już 11 sierpnia 2022 r.

W Arcade Paradise nie będziemy tylko zatrudniać nowych pracowników, czyścić podłogi czy toalety w naszym przybytku i gospodarować środkami finansowymi. W grze odblokujemy ponad 35 w pełni grywalnych automatów arcade. Będą to fikcyjne, proste produkcje, utrzymane w klimatach 8 i 16-bitowych, stworzonych na potrzeby tej intrygującej produkcji indie.

Warto rzucić przy okazji okiem na starszy trailer, w którym pojawiło się więcej rozgrywki z Arcade Paradise. Filmik przedstawia naszą drogę od „zera do bohatera” w naszym biznesie, który rozpoczyna się od prowadzenia kiepsko działającej pralni ojca głównego bohatera.

Co ciekawe - w grze pojawi się multiplayer. Lokalnie będzie się można bawić w wybranych minigierkach w 4 osoby.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1388870/Arcade_Paradise/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper