God of War Ragnarok – prezentacja została opóźniona, ale znamy szczegóły edycji kolekcjonerskiej

Plotka
2037V
God of War Ragnarok - Kratos
Wojciech Gruszczyk | 30.06, 17:43

Nie możemy liczyć na dzisiejszą prezentację God of War Ragnarok? Sytuację postanowił wytłumaczyć Tom Henderson, który wspomniał o pokazie gry i choć nadal musimy czekać na oficjalną wiadomość od Sony, to informator potwierdził szczegóły edycji kolekcjonerskiej.

Tom Henderson na stronie Exputer postanowił zamknąć sprawę potencjalnego ogłoszenia związanego z God of War Ragnarok – Sony miało dzisiaj ujawnić szczegóły gry i pokaz wcześniej zapowiedział The Snitch publikując GIF-a Kratosa z kodem binarnym.

Informator jest przekonany, że wiadomość na blogu PlayStation miała zawierać szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskich, datę premiery oraz zapewnienie, że produkcja nie mierzy się z problemami i gameplay zostanie pokazany w późniejszym terminie. Nie wiadomo jednak, co spowodowało, że Sony zmieniło zdanie.

„Nie wiadomo, co spowodowało opóźnienie, ale źródła sugerują, że zarówno wpis na blogu z zapowiedzią daty premiery, jak i towarzyszący mu filmik prezentujący edycje kolekcjonerskie są gotowe do opublikowania w każdej chwili, jeśli tylko dostaniemy zielone światło”.

Informator podkreśla, że God of War Ragnarok może zadebiutować 11 listopada – przed Need for Speed (4.11) oraz po Avatar: Frontiers of Pandora (18.11), ale ten drugi tytuł może zostać jeszcze opóźniony.

Tom Henderson potwierdził jednak szczegóły dotyczące dwóch specjalnych wersji God of War Ragnarok:

„Edycje kolekcjonerskie God of War Ragnarok będą zawierały replikę młota Thora Mjolnira w skali 1:1, a dwie edycje zostały nazwane Collectors Edition i Jotnar Edition.

Edycja Jotnar zawiera tylko młot i grę, podczas gdy edycja kolekcjonerska zawiera inne elementy, takie jak naszywki, mapę świata i inne”.

Źródło: Exputer

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper