3 gry za darmo. Promocja pozwala pobrać Hood: Outlaws & Legends

Promocje gier
2212V
Darmowy weekend Free Play Days z Hood: Outlaws & Legends i 2 innymi grami
Wojciech Gruszczyk | 30.06.2022, 17:00

Epic Games zachęca graczy do siedzenia w domach i zaprasza zainteresowanych do pobrania 3 gier za darmo. W najnowszej ofercie twórców Fortnite pojawił się między innymi Hood: Outlaws & Legends. Gra w zeszłym roku trafiła na konsole i PC.

Epic Games Store wciąż nie cieszy się uznaniem wśród wszystkich graczy na PC, więc korporacja odpowiedzialna z Unreal Engine rozwija swoją platformę, a jednocześnie zachęca społeczność do pobierania nowych tytułów. Dzisiaj możemy sięgnąć po trzy gry, wśród których przynajmniej jedna powinna zainteresować szersze grono odbiorców:

Hood: Outlaws & Legends, czyli sieciowy tytuł nastawiony na rozgrywkę PvPvE, trafił na rynek w 2021 roku, ale produkcja zmierzyła się ze zróżnicowanym odbiorem i zgarnęła oceny na poziomie 62%. Twórcy od tego czasu zajęli się znaczącą rozbudową propozycji i usprawnieniem doświadczenia graczy.

Znacznie lepsze recenzje zebrał Iratus: Lord of the Dead (2020, 78%) i w tym wypadku gracze mogą zapoznać się z turową, taktyczną grą RPG z elementami gatunku roguelike. Natomiast Geneforge 1 – Mutagen to również RPG, ale tym razem autorzy proponują „niepowtarzalny świat”, w którym gracze mogą kontrolować swoją armię zmutowanych potworów (2021, „bardzo pozytywne” opinie na Steam).

Epic Games potwierdziło również, że od 7 lipca będziemy mogli pobrać Ancient Enemy i Killing Floor 2.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper