Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation z globalną premierą na PS4 i Switch. Zobaczcie gameplay

News
617V
Shin-chan
Bartosz Dawidowski | 28.06, 09:43

Znakomity serial komediowo-familijny Shin-chan („Crayon Shin-Chan”) stał się kanwą dla nowej gry na PS4 oraz Switch. Poznajcie Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation!

Deweloperzy ze studia Millenium Kitchen oraz wydawca Neos Corporation zapowiedzieli, że Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation trafi do sprzedaży na całym świecie już w sierpniu. Tytuł z obsługą niemieckiej, japońskiej, angielskiej i hiszpańskiej wersji językowej będzie dostępny na PS4 oraz Switch.

W Japonii Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation jest aktualnie dostępne tylko na Switch, więc w przypadku wydania gry na PS4 możemy mówić o globalnej premierze. Niestety nie wiadomo jeszcze czy na Zachodzie dojdzie do premiery fizycznego wydania Shin-chana, czy pozycja będzie oferowana wyłącznie cyfrowo.

W Japonii switchowe wydanie Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation stało się wielkim sukcesem. Gra wydana na Switch w lipcu 2021 roku sprzedała się w nakładzie ponad 400 tysięcy kopii.

Poniżej czeka na was trochę gameplayu z japońskiego wydania Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation na Switch. Rozgrywka w tytule przypomina przygodówkę – z eksploracją środowiska i rozwiązywaniem prostych łamigłówek. Tytuł wygląda świetnie w akcji – niczym kultowy serial anime. Czekamy zatem na dokładny termin premiery (na razie wiemy tylko, że produkcja wyląduje na rynku w sierpniu 2022 roku).

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/06/shin-chan-me-and-the-professor-on-summer-vacation-the-endless-seven-day-journey-coming-west-for-ps4-switch-in-august

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper