Nintendo Direct Mini potwierdzony. Japończycy zapraszają na pokaz gier partnerów

Gry
842V
Nintendo Direct Mini zaprezentuje nowości na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami wrześniowy pokaz
Wojciech Gruszczyk | 27.06.2022, 15:08

Nintendo właśnie potwierdziło plotkę z weekendu. Już jutro odbędzie się Nintendo Direct Mini, podczas którego gracze poznają nowe produkcje third-party zmierzające na Nintendo Switcha. Szykuje się ciekawy show.

28 czerwca, czyli już jutro, odbędzie się kolejny Nintendo Direct, jednak w tym wypadku możemy liczyć na wydarzenie z serii „Mini”. Nie oznacza to, że show będzie trwać 3-5 minut, a po prostu firma skupia się na produkcjach third-party i nie powinniśmy oczekiwać gier rozwijanych przez wewnętrzne studia Nintendo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na co możemy liczyć? Opinie są różne, jednak wśród plotek pojawia się pokaz Mario + Rabbids Sparks of Hope, Persona 3-5, Tactics Ogre: Reborn, ale także Bayonetta 3 – wspominam o dużych produkcjach, jednak wszystkie gry są opracowywane przez zewnętrzne firmy.

„Nowy #NintendoDirectMini : Prezentacja partnerów nadciąga! Oglądaj na naszym kanale YouTube od wtorku 28 czerwca o 15:00, aby uzyskać około 25 minut informacji o nadchodzących grach third-party na #NintendoSwitch.

Pewniakiem wydaje się także Live a Live, który ma zadebiutować w lipcu, więc jest to dobry moment na pokazanie gry i zaproszenie graczy do zapoznania się z odświeżonym tytułem – w końcu produkcja będzie w pewien sposób rywalizować z nadciągającym wielkimi krokami Xenoblade Chronicles 3.

Źródło: NintendoAmerica

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper