Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2014 21:30
Mazurska Arena E-Sportu #1 - turnieje w FIFA 14 i Forza Motorsport 4
571V

Mazurska Arena E-Sportu #1 - turnieje w FIFA 14 i Forza Motorsport 4

Macie już dość nudy w wakacje? Nie zaplanowaliście odpowiednio swojego czasu? To może dobrym wyborem będzie pojawienie się na „Mazurkiej Arenie E-Sportu”? Dokładnie 24 sierpnia 2014 roku wszyscy zainteresowani gracze będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach i wygrać cenne nagrody! 

Całe wydarzenie odbędzie się w trakcie V Mazurskiego Moto Show – w tym czasie miłośnicy elektronicznej rozrywki i motoryzacji spotkają się w Ełku, malowniczej miejscowości w północno-wschodniej Polsce, aby wspólnie grać, bawić się i rozwijać swoje pasje.

Podczas Mazurskiej Areny E-Sportu gracze zmierzą się w FIFA 14 oraz Forza Motorsport 4 i zawalczą o cenne nagrody. Organizatorzy przewidzieli 64 miejsca w grze FIFA 14 oraz 80 w grze Forza Motorsport 4. Na odwiedzających stanowisko MAE-S będą czekały wolne stanowiska konsolowe, różnego rodzaju konkursy oraz kącik z grami planszowymi.

Zapisy dostępne na stronie:  http://mae-s.pl/zapisy/

Dodatkowo na wszystkich będą czekały atrakcje związane z V Mazurskim Moto Show - imprezy przygotowanej z myślą o najbardziej wymagających fanach motoryzacji, podczas której czekają Was dziesiątki niezapomnianych atrakcji, tj. wyścigi i pokazy ciężarówek z całego kraju, FMX, stunt, drift, offroad, wystawy zabytkowych aut i replik samochodowych, pokazy militarne, loty widokowe, skoki z bunge

Bilet na Mazurski Moto Show wynosi 20 złotych w przedsprzedaży i 30 złotych w dniu imprezy. Kupić je możecie pod adresem http://www.mazur(...)/bilety/

Tagi: e-sport mazurska arena e-sportu Turniej