Harley Quinn szybko powróci z trzecim sezonem! Premiera na HBO Max już w przyszłym miesiącu

Filmy i seriale
725V
Harley Quinn Sezon 3
Kajetan Węsierski | 25.06, 09:30

Jeśli miałbym wymieniać animacje, które w ostatnim czasie stanowią czołówkę wśród pozycji serialowych, to jedną z nich byłaby bez wątpienia "Harley Quinn". Dla wielu osób to najlepsza ekranizacja komiksów DC i zdecydowanie najfajniejsza inkarnacja samej kontrowersyjnej antagonistki. Dwa pierwsze sezony zostały przyjęte niezwykle ciepło, więc po prostu warto je obejrzeć, a jeśli wciąż się wahacie - zerknijcie na naszą recenzję.

A jeżeli mamy tu fanów serialu, którym nie trzeba go absolutnie przedstawiać, to mamy świetną wiadomość. Oficjalnie potwierdzono, iż trzeci sezon nie tylko został skończony, ale zadebiutuje już niedługo. Co mam przez to na myśli? Zgodnie z ogłoszeniem ze strony HBO, najnowszą partię odcinków będziemy mogli oglądać już w lipcu tego roku! Świetna niespodzianka i znakomita informacja dla wielbicieli czarnego humoru.

Z dziennikarskiego obowiązku muszę dodać, iż tytuł zadebiutuje w naszym kraju oczywiście za pośrednictwem HBO Max (gdzie znajdziecie także dwa poprzednie sezony z polską lokalizacją). Niestety nie znamy dokładnego dnia premiery, ale można zakładać, iż w przeciągu najbliższego tygodnia pojawi się oficjalna rozpiska, która przedstawi nam datę debiutu pierwszego epizodu, a także format publikacji kolejnych. Jest na co czekać!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper