Gamedec na fabularnym zwiastunie. Gra już wkrótce trafi na Switcha

News
608V
Gamedec
Wojciech Gruszczyk | 23.06, 20:25

Anshar Studios jest gotowe, by zaprezentować swoją wielką historię kolejnym graczom. Już 1 lipca Gamedec zadebiutuje na Nintendo Switchu i dzisiaj możemy sprawdzić fabularny zwiastun tej intrygującej gry.

Gamedec to najnowsza produkcja rodzimego Anshar Studios. Gra pierwotnie zadebiutowała na komputerach, gdzie zebrała oceny na poziomie 72%. Twórcy postanowili zaproponować przygodę na kolejnej platformie i już 1 lipca następni gracze będą mogli zapoznać się z tytułem.

Fabularny zwiastun dobrze wprowadza do świata gry – akcja Gamedec została osadzona w dystopijnej, cyberpunkowej Warszawie znanej z książek Marcina Przybyłka. Pisarz przedstawił ponurą wizję, w której ludzie dla przyjemności oraz w celach zawodowych zanurzają się w wirtualnej rzeczywistości i dzięki temu mogą oderwać się od przygnębiającej codzienności.

Nowe realia wymagają odpowiednich specjalistów i w przedstawionej rzeczywistości działają tytułowi gamedecy, którzy przeszukują cyfrową rzeczywistość, by wyszukiwać w nich przestępców, oszustów i spekulantów. Gracz ma okazję wcielić się w jednego z detektywów.

Gamedec charakteryzuje się rozbudowaną opowieścią z wieloma rozgałęzieniami, a każda sprawa posiada wiele zróżnicowanych zakończeń. Deweloperzy podkreślają, że gracze są „sumą swoich wyborów”, ponieważ najdrobniejsze decyzje podjęte podczas opowieści wpływają na narrację, postacie i wydarzenia.

Gamedec do 31 lipca kupicie w eShopie za 71,99 zł – następnie cena wzrośnie do 111,90 zł. Jeśli posiadacie inną pozycję z katalogu wydawcy Untold Tales, to możecie liczyć na dodatkowe 10% rabatu.

Przeczytajcie naszą recenzję „Gamedec”.

Źródło: Informacja prasowa - bettergamingagency

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper