2 gry za darmo. Gracze sprawdzą Grę o tron i naprawią samochody

Promocje gier
685V
A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition
Wojciech Gruszczyk | 23.06, 17:36

Epic Games rozpoczęło kolejną promocję na swojej platformie. Na Epic Games Store możemy pobrać dwie gry za darmo i tym razem zestawienie jest ciekawe, ponieważ mamy okazję sprawdzić produkcję w uniwersum „Gry o tron” oraz popularny symulator.

Epic Games systematycznie oferuje graczom dostęp do nowych gier za darmo i najnowsza oferta może zainteresować wielu klientów, ponieważ społeczność może sprawdzić dwie interesujące pozycje – od dzisiaj zagracie w A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018.

 Świat „Gry o tron” zostanie już wkrótce rozbudowany o „Ród smoka” (prequel „Gry o tron” od HBO), ale przed premierą nowych epizodów fani mogą wypróbować propozycję Dire Wolf – deweloperzy wykorzystali okazję i przenieśli planszówkę w cyfrowy świat.

Car Mechanic Simulator 2018 nie jest najnowszą produkcją z serii, ale wypróbowanie wersji, która debiutowała w 2017 roku może okazać się dobrą opcją dla graczy, którzy nie są pewni, czy warto kupić ostatni tytuł rzeszowskiego Red Dot Games.

Warto dodać, że A Game Of Thrones: The Board Game i Car Mechanic Simulator 2018 są dostępne w promocji do 30 czerwca, godziny 17:00, a następnie Epic Games zaproponuje graczom Geneforge 1 - Mutagen i Iratus: Lord of the Dead.

Źródło: Epic Games

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper