A Plague Tale: Requiem na rozgrywce z datą premiery. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

News
1908V
A Plague Tale Requiem
Wojciech Gruszczyk | 23.06, 18:00

Twórcy A Plague Tale: Requiem są gotowi na zaprezentowanie długiego materiału z rozgrywki oraz potwierdzenia daty premiery. Gra zmierza na konsole dwóch generacji, komputery osobiste oraz do Xbox Game Pass i w końcu poznamy najważniejsze szczegóły dotyczące debiutu tytułu.

A Plague Tale: Requiem nie zabrakło na Xbox & Bethesda Games Showcase, ale Asobo Studio w dniu wydarzenia nie przedstawiło oczekiwanej od dawna daty premiery. Studio postanowiło wykorzystać osobny stream, by pokazać dłuższy materiał z rozgrywki, a zarazem ujawnić ostateczne szczegóły dotyczące przygody.

O godzinie 18:00 rozpoczął się stream, który możecie zobaczyć poniżej i podczas audycji deweloperzy pokazali szereg dodatkowych ujęć z opowieści. Jest to idealny moment, by sprawdzić, czy warto zainteresować się tą historią.

Jednocześnie możemy potwierdzić, że od premiery A Plague Tale: Requiem będzie wykorzystywał ray tracing oraz technologię NVIDIA DLSS. Gracze z odpowiednim sprzętem mogą liczyć na dopracowaną oprawę.

A Plague Tale: Requiem będzie oczywiście ciekawą propozycją dla klientów Xbox Game Pass – Microsoft już w zeszłym roku ujawnił grę i potwierdził, że pozycja będzie dostępna w ramach usługi.

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje 18 października.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper