Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z pierwszą prezentacją orków! Zobaczcie pokaz bestii

Filmy i seriale
5466V
Władca Pierścieni Pierścienie Władzy - Orki
Wojciech Gruszczyk | 21.06, 17:09

W „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” nie może zabraknąć orków i dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą prezentację bestii, które odegrały istotną rolę w całym uniwersum stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Twórcy zadbali o ciekawe projekty postaci.

2 września odbędzie się premiera pierwszego sezonu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Amazon przygotował najdroższy serial w historii, który ma zapoczątkować całą serię – twórcy mają już plany na kilka kolejnych sezonów.

Redakcja IGN otrzymała możliwość zaprezentowania orków i trzeba przyznać, że w tym wypadku twórcy zdecydowali się na ciekawy design postaci. Akcja „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” rozgrywa się w czasie Drugiej Ery, czyli w momencie, gdy orkowie są niemal zdziesiątkowani i rozproszeni po całym Śródziemiu. Jest to zupełnie inna sytuacja, jak w czasach wydarzeń z filmów „Władca Pierścieni”, gdy to właśnie oni stali się niszczycielską siłą – w serialu Amazonu bestie „są nieliczni, nie mają szczęścia i walczą o przetrwanie”.

Lindsey Weber, producentka wykonawcza serialu, w rozmowie z redakcją IGN potwierdziła, że twórcy „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” musieli wziąć pod uwagę, że orkowie w produkcji muszą wyglądać i zachowywać się inaczej – wygląd bestii jest „częścią bardziej dzikiego, surowego Śródziemia Drugiej Ery”.

Źródło: IGN

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper