Soul Hackers 2 na długiej rozgrywce. Atlus zapewni 4K i 60 fps na PS5 i XSX

Gry
742V
soul Hackers 2
Wojciech Gruszczyk | 20.06.2022, 20:02

Atlus przygotowuje się do sierpniowej premiery Soul Hackers 2, więc możemy sprawdzić długi gameplay z nowej produkcji, która zmierza na konsole Sony, Microsoftu oraz komputery osobiste. Deweloperzy zamierzają wykorzystać potencjał nowych konsol.

Za 67 dni odbędzie się premiera Soul Hackers 2, czyli produkcji, która powinna szczególnie przypaść do gustu fanom serii Persona oraz Shin Megami Tensei – jest to w zasadzie kontynuacja Devil Summoner: Soul Hacker. Twórcy stawiają tym razem na cyberpunkową atmosferę, ale pod względem rozgrywki możemy liczyć na powrót wielu znanych mechanik.

Soul Hackers 2 na PlayStation 5 i Xboksach Series X otrzyma dwa tryby rozgrywki – w jednym otrzymamy lepszą płynność animacji (60 klatek), a w drugim dopieszczoną grafikę (4K). Autorzy nie przedstawili kompletnych szczegółów oraz nie podali jakości rozgrywki na Xboksie Series S i konsolach poprzedniej generacji.

Akcja Soul Hackers 2 pozwoli poznać historię Arrow oraz Milady – mężczyzna i kobieta mają uratować świat przed zagrożeniem, jednak zostają zamordowani. Na Ziemi pojawiają się jednak cybernetyczni agenci, którzy wskrzeszają ludzi i następnie rozpoczynają wspólną walkę o planetę.

Soul Hackers 2 wygląda naprawdę przyzwoicie i będzie to kolejna bardzo ciekawa gra dla fanów produkcji studia Atlus.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper