Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2014 19:38
Nietypowa promocja WWE 2K15 - Big Show przyjechał do Kolonii i spotka się z SoQiem!
710V

Nietypowa promocja WWE 2K15 - Big Show przyjechał do Kolonii i spotka się z SoQiem!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że sława wrestlingu - Paul Donald Wight Jr., znany pod pseudonimie Big Show - pojawił się w Kolonii, aby promować najnowszy tytuł 2K Sports! A wiecie co jest najlepsze? SoQ spotka się z tym ważącym prawie 200 kg wrestlerem!  

2K wie jak promować swoje dzieło! Na gamescom przyjechał Big Show, który pokaże naszym redaktorom jak miażdży profesjonalny zawodnik wrestlingu!

Na jutrzejsze spotkanie ze sławnym fighterem pojedzie SoQ, który został przez Butchera ubezpieczony na dodatkowe kilkanaście tysięcy – Konrad obawiając się o swoje życie zapowiedział, że bez polisy nigdzie się nie wybiera.

Nasz redaktor przygotuje specjalną relację z tego spotkania (będzie na PPE!), a wywiad z tym mięśniakiem prawdopodobnie zawita na łamy PSX Extreme (w zależności od rezultatu pojedynku SoQ vs. Big Show!).

Już teraz zapraszamy Was do kupienia nadchodzącego numeru PSX Extreme, w którym znajdziecie dogłębną, dużą i szeroką relację z Kolonii. Nasza ekipa podbija Niemcy od początku tygodnia – wyłapujemy najciekawsze tytuły, gramy w gry, opisujemy produkcje i nie zapominamy o fotkach gorących hostess (tak, do Niemiec przyjadą Polki!).

Pierwszą dawkę naszych wrażeń znajdziecie tutaj

Nasz miesięcznik możecie nabyć:  

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Tagi: 2K Games 2K Sports big shows gamescom 2014 WWE 2K15

Nie przegap