Flashback za darmo. Promocja pozwala zapoznać się z kultową produkcją

News
1683V
Flashback
Wojciech Gruszczyk | 20.06, 16:34

GOG potwierdził następną grę dostępną za darmo. Gracze mogą sięgnąć po Flashback, który choć debiutował w 1992 roku, to jednak nadal wielu fanów docenia tytuł i wyczekuje na zapowiedzianą kontynuację.

Od premiery Flashback minęło sporo czasu, jednak podczas Summer Game Fest zapowiedziano kontynuację. Tytuł pod koniec 2022 roku ma trafić na konsole (PS5, XSX|S, PS4, XOne) oraz komputery osobiste, więc w najbliższych tygodniach powinna rozpocząć się konkretna akcja promocyjna produkcji.

Jak dobrze przygotować się na oczekiwaną od lat kontynuację? GOG przez najbliższe 70 godzin rozdaje Flashback za darmo. Jest to odświeżona wersja klasycznej produkcji, więc możecie sprawdzić, jak tytuł wygląda i działa w ulepszonej wersji.

Flashback nie jest specjalnie rozbudowaną produkcją – tytuł bez problemu ukończycie w sześć godzin, więc jeśli macie wolne popołudnie to bez problemu przygotujecie się na zbliżający się wielkimi krokami Flashback 2.

Oferowana wersja Flashback zawiera dwie dodatkowe scenki filmowe, gracze mogą wybrać „jedną z dwóch kultowych kolorów koszulki Conrada”, po ukończeniu głównego wątku zainteresowani wrócą do wybranych poziomów czy też odtworzą scenkę przerywnikową. W tytule znajduje się także galeria z grafikami oraz opcją przesłuchania soundtracka.

Źródło: Informacja prasowa - GOG

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper