Nintendo Direct zapowiedziany. Japończycy skupiają się na Xenoblade Chronicles 3

Gry
1127V
Xenoblade Chronicles 3
Wojciech Gruszczyk | 20.06.2022, 15:11

Nintendo właśnie potwierdziło świetną wiadomość dla graczy wyczekujących na Xenoblade Chronicles 3. Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się nowy Nintendo Direct, który będzie w całości poświęcony grze zmierzającej wyłącznie na Nintendo Switcha.

Xenoblade Chronicles 3 to zdecydowanie jedna z najważniejszych premier lipca, a zarazem jedna z dwóch (druga to Live A Live) ekskluzywnych gier, które w następnym miesiącu trafią wyłącznie na Nintendo Switcha. Japończycy chcą przygotować graczy na wielkie wydarzenie, więc właśnie zapowiedziano pokaz.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Zapraszamy 22/06 o 16:00 CEST na bezpośrednią prezentację #XenobladeChronicles3, podczas której przedstawimy około 20 minut informacji na temat nadchodzącej przygodowej gry RPG na #NintendoSwitch”.

Będzie to idealny moment, by sprawdzić, jak wygląda opowieść, a zarazem zobaczyć wszystkie opracowane nowe systemy, które mogą w ciekawy sposób rozbudować doświadczenie graczy.

Xenoblade Chronicles 2 trafił na rynek w 2017 roku i tytuł zebrał oceny na poziomie 83%, ale warto przypomnieć, że Xenoblade Chronicles z 2012 roku (Wii) osiągnęło znakomite noty o średniej 82%. Gracze mogli zagrać jeszcze w Xenoblade Chronicles 3D (3DS, 86%, 2015), Xenoblade Chronicles X (Wii U, 84%, 2015) i Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (Switch, 89%, 2020).

Seria Japończyków nie bez powodu cieszy się dużym zainteresowaniem, więc pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie sprawdzą Nintendo Direct.

Źródło: Nintendo Europe

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper