Far Cry 6 w promocji. Gra Ubisoftu za zaledwie 99 zł

Gry
1713V
far cry 6
Iza Łęcka | 20.06.2022, 10:32

W październiku ubiegłego roku na rynku zadebiutowała kolejna piaskownica francuskiego producenta i wydawcy. Przygoda Daniego Rojasa znalazła się w dużej promocji, dzięki której w wersji na różne platformy kupicie ją za zaledwie 99 zł. To oferta warta uwagi szczególnie dla graczy preferujących tytuły Francuzów.

Far Cry 6 jest najnowszą odsłoną serii zapoczątkowanej w 2004 roku. Produkcja nie zaskoczyła recenzentów i uzyskała średnią na poziomie 73-74% - odbiorcy powinni przygotować się na przyzwoitą 23-godzinną opowieść wypełnioną odbijaniem kolejnych regionów, walką z armią dyktatora i zwierzakami-pomocnikami. Choć to stosunkowo świeża gra ze względu na liczne, głośne premiery na początku 2022 roku, może nie cieszyć się obecnie tak dużym zainteresowaniem, więc znalazła się w promocji i została wyceniona na 99 złotych.

Dalsza część tekstu pod wideo

To kolejna rozbudowana propozycja Ubisoftu, w której gracze mogą spędzić nawet ponad 50 godzin – poznanie wszystkich sekretów Yary zajmuje naprawdę sporo czasu, a główny wątek stanowi dopiero początek wszelkich aktywności. Śmiałkowie mogą dalej walczyć z oddziałami Antóna Castillo, które opanowały państwo i nie pozwalają obywatelom na normalne życie.

Aktualnie Ubisoft nie potwierdził nowych planów na rozwój serii Far Cry, lecz nieoficjalnie mówi się, że deweloperzy mogą się skupić na produkcji nastawionej na multiplayer.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Łowcy Gier

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper