Sony przypomniało sobie o Destruction AllStars. Tytuł otrzyma nową zawartość z okazji startu nowego PS Plus

Gry
574V
Destruction AllStars
Igor Chrzanowski | 18.06.2022, 16:45

Początki życia PlayStation 5 nie obfitowały zbytnio w dobre gry wyścigowe - zwłaszcza te tworzone przez wewnętrzne studia Sony. Destruction AllStars miało być pierwszym poważnym pokazem tego, jak fajnie konsola Japończyków wspiera gry samochodowe.

Jak wszyscy jednak wiemy, nawet sami autorzy przestali wierzyć w sukces projektu, przez co na dzień dobry otrzymał go każdy posiadacz PlayStation Plus, a sam tytuł i tak nie zyskał tak dużej publiczności jak chciałoby tego Sony. Okazuje się jednak, że Lucid Games otrzymało szansę popracowania jeszcze nad swoim dziełem, dzięki czemu już niebawem, bo na europejską premierę nowego ulepszonego PlayStation Plus, Destruction AllStars dostanie nową zawartość!

Dalsza część tekstu pod wideo

22 czerwca tytuł wzbogaci się o nowe wydarzenie zatytułowane Rise, zupełnie nowy tryb rozgrywki Jumpshot, zestaw unikalnych wyzwań oraz oczywiście świeżutki AllStar Pass, czyli przepustkę z kilkudziesięcioma nagrodami do zgarnięcia za zdobywane doświadczenie. Jesteście gotowi dać Destruction AllStars drugą szansę?

Źródło: YouTube

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper