Redout 2 na premierowym zwiastunie. Antygrawitacyjne wyścigi dla fanów Wipeouta

News
440V
Redout 2
Wojciech Gruszczyk | 16.06, 20:31

Po wielu miesiącach wyczekiwania, Redout 2 trafił na rynek i według deweloperów to „najambitniejsza gra z serii, oferująca większe prędkości, więcej tras i głębsze możliwości dostosowania niż kiedykolwiek wcześniej”.

Saber Interactive i 34BigThings zapraszają graczy do sprawdzenia Redout 2 – tytuł właśnie zadebiutował na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych (Epic Games Store i Steam).

Twórcy od premiery zapewniają wielką zawartość – 36 unikalnych lokacji pozwoli graczom sprawdzić „setki wydarzeń” w rozbudowanej karierze, a podczas rozgrywki weźmiemy udział w klasycznych wyścigach, zmaganiach na czas czy też nawet w starciach z „intensywnymi bossami”.

Redout 2 oferuje również tryb multiplayer, który ma systematycznie otrzymywać nową zawartość – autorzy chcą oprzeć rozwój gry na sezonach. Każdy pojazd możemy dostosować wybierając różne części, które wpływają na prędkość, ale także kontrolę maszyny.

Gra jest dostępna w normalnej wersji, ale zainteresowani mogą także sięgnąć po edycję deluxe, która oferuje Przepustkę Sezonową – autorzy planują dwa pakiety DLC z nowymi trasami, kolejne wydarzenia w karierze oraz specjalne nagrody.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper