PS5 Share Factory ulepszone. Sony przedstawia nowe funkcje

News
1345V
PlayStation 5 dostępność
Wojciech Gruszczyk | 15.06, 17:43

Sony pamięta o Share Factory dostępnym na PlayStation 5. Firma ulepszyła możliwości edytora i pozwala graczom na lepsze dostosowanie materiałów opracowanych na PS5. 

Stuart Platt, starszy producent w Sony Interactive Entertainment, opublikował na blogu PlayStation nową notkę, w której przedstawił aktualizację darmowej aplikacji Share Factory Studio – program jest dostępny od premiery PlayStation 5.

Przedstawiciel PlayStation potwierdził, że jego zespół ciężko pracował nad wprowadzeniem funkcji nazwanej „bity” – jest to uproszczony sposób na personalizowanie i udostępnianie znajomym na PS5 klipów z rozgrywki i zrzutów ekranu. Gracze mogą w prosty sposób stworzyć nową wersję znanego mema lub edytować swoje materiały.

„Bity są też doskonałym uzupełnieniem niedawno udostępnionej funkcji Game Captures w aplikacji PS App. Wszystkie Bity utworzone w Share Factory Studio mogą być automatycznie dostępne z telefonu, a następnie udostępniane w ulubionych aplikacjach społecznościowych”.

Tak prezentuje się szczegóły nowości wprowadzonych w Share Factory Studio:

  • Zupełnie nowy tryb edycji z szybkim i łatwym dostępem do wszystkich funkcji edycji i świeżej zawartości, którą można dodać do Bitu.
  • Możliwość tworzenia krótkich materiałów rozrywkowych - od krótkich, trzyminutowych nagrań po nawet jednominutowe, niestandardowe Bity.
  • Nowe style bitów, które będą regularnie aktualizowane przez nasz serwis Bits Live. Style bitów będą odświeżane w zależności od dnia tygodnia, wydarzeń specjalnych, świąt, pór roku i aktualnych trendów.
  • Zupełnie nowe zestawy animowanych naklejek, które zawierają dźwięk, a nawet opcje personalizacji tekstu.
  • Nowa funkcja doodle, która umożliwia tworzenie dowolnych bazgrołów za pomocą kontrolera bezprzewodowego DualSense.
  • Nowa funkcja podkładu głosowego z możliwością dodawania do nagrań głosowych filtrów zmieniających Twój głos.
  • Jak widać Sony potrafi dbać o program, który może zapewnić graczom ciekawe możliwości personalizacji materiałów. Mieliście okazję korzystać ze Share Factory Studio do stworzenia materiałów z PlayStation 5?
Źródło: Blog PlayStation

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper