Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2014 17:33
Ryse: Son of Rome jeszcze w tym roku zadebiutuje na PC!
2323V

Ryse: Son of Rome jeszcze w tym roku zadebiutuje na PC!

Jedna z najpiękniejszych produkcji studia Crytek – Ryse: Son of Rome – zadebiutuje jesienią na komputerach osobistych. Twórcy zapowiadają, że zainteresowani gracze dostaną edycję kompletną z wyczekiwanym wsparciem dla rozdzielczości 4K.  

Dotychczas Ryse: Son of Rome zadebiutował wyłącznie na Xboksie One, jednak od dawna pojawiały się informację, że ten tytuł trafi również na komputery osobiste.

Port przygotowany przez Crytek będzie zawierał wszystkie wcześniej wydane dodatki i otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K!

Co ciekawe pozycję w pudełkach rozprowadzi po całym świecie Deep Silver.

W sprawie portu wypowiedział się przedstawiciel Crytek – Carl Jones:

"Ryse będzie punktem odniesienia dla grafiki komputerowej prezentowanej w tym roku i prawdopodobnie przez długi czas w przyszłości. Nasza społeczność prosiła o wersję Ryse na komputery osobiste, a my mamy środki oraz technologię, która zapewni tej produkcji najwyższą jakość." 

Twórcy w niedalekiej przyszłości potwierdzą datę premiery. W galerii znajdziecie kilka screenshotów z wersji na PC. 

Ta gra jest drugą produkcją, która pierwotnie zadebiutowała wyłącznie na Xboksie One. Na początku swoją ekskluzywność utracił Dead Rising 3

Warto wspomnieć, że wczoraj donosiliśmy o prestiżowej nagrodzie SIGGRAPH za najlepszą grafikę w czasie rzeczywistym, którą otrzyma Ryse: Son of Rome.

Źródło

Tagi: