Slime Rancher 2 na pokazie Microsoftu. Gra od premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass

Gry
888V
Slime Rancher 2 #4
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2022, 20:06

Pamiętacie jeszcze o Slime Rancher 2? Microsoft pokazał produkcję na zeszłorocznym Xbox & Bethesda Games Showcase i choć na tegorocznym wydarzeniu zabrakło czasu dla IP, tytuł Monomi Park został zaprezentowany na Xbox Games Showcase Extended.

Slime Rancher 2 kontynuuje przygodę Beatrix LeBeau – bohaterka po pokonaniu Slime Sea dociera do Rainbow Island. Jest to zupełnie nowe miejsce, które skrywa mnóstwo starożytnych tajemnic.

Microsoft pokazał Slime Rancher 2 na dodatkowym wydarzeniu, ale fani mogli tylko zobaczyć zwiastun z kilkoma ujęciami z rozgrywki. Niestety, na koniec filmu nie pojawiła się ostateczna data premiery. Twórcy ujawnili, że pozycja zostanie udostępniona jesienią.

Slime Rancher 2 na pewno trafi w gust fanów pierwszego Slime Rancher, bo choć autorzy zamierzają zapewnić sporo nowości, to jednak pod wieloma względami tytuł czerpie garściami ze znanej propozycji.

Slime Rancher okazał się wielkim hitem i na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy z przyjemnością zapozna się z kontynuacją. Slime Rancher 2 zadebiutuje w Xbox Game Pass.

Źródło: Xbox

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper