Resident Evil 3 na PS5 w nawet 120 fps! Zobaczcie gameplay, test płynności i jakość ray tracingu

News
1622V
Resident Evil 2 - recenzja gry. Crapy z drogi, bo hit idzie
Wojciech Gruszczyk | 14.06, 17:53

Capcom w nocy opublikował next-genowe aktualizacje do trzech części serii Resident Evil i już teraz pojawił się bardzo interesujący test Resident Evil 3. Capcom zadbał o różne tryby rozgrywki i mając odpowiedni telewizor lub monitor możemy zagrać w horror w ponad 100 klatkach na sekundę.

Resident Evil 3, Resident Evil 2 i Resident Evil 7 zostały ulepszone i oferują dopracowane doświadczenie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych. Twórcy zdecydowali się na bezpłatne aktualizacje, więc wystarczy posiadać grę na PS4, XOne lub PC, by pobrać łatkę i cieszyć się ulepszonymi grami.

W przypadku Resident Evil 3 możemy liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach, ale to tylko jedna z opcji, ponieważ Capcom zadbał także o ray tracing, który ma upiększyć niektóre sceny.

Resident Evil 3 na PS5 w wariancie z podbitą płynnością obrazu działa zazwyczaj w 95-100 fps, ale nie brakuje scen, w których akcja spada do około 80 klatek lub też podbija do 120 fps. Gracze i tak mogą liczyć na lepsze wrażenia, które powinny pozytywnie wpłynąć na poznawanie przygody.

W Resident Evil 3 nie zabrakło także wsparcia RT i na drugim z filmów zobaczycie, jak prezentuje się przygoda z ulepszoną oprawą. Włączony ray tracing zmniejsza płynność gry i w takiej sytuacji otrzymujemy około 50-55 klatek. Twórcy opracowali także o tryb, w którym otrzymujemy stałe 60 fps.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper