Assassin’s Creed z wielką prezentacją. Oglądajcie z nami wydarzenie Ubisoftu

Gry
3245V
Assassin’s Creed Infinity powróci do korzeni? Twórcy mają oferować nowe historie i odświeżać starsze gry
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2022, 17:47

Już dzisiaj Ubisoft będzie świętować 15-lecie marki Assassin’s Creed. Twórcy zaskoczyli zapowiadając wydarzenie, ale może to być ciekawa okazja do przedstawienia ważnych szczegółów dotyczących cenionego IP.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 będziemy świadkami specjalnego wydarzenia Ubisoftu. Korporacja nie prezentowała swoich gier na Summer Game Fest czy też nie ogłosiła kolejnego Ubisoft Forward, a zamiast tego firma przygotowała wydarzenie związane z Assassin’s Creed.

Dalsza część tekstu pod wideo

W listopadzie 2007 roku na rynku zadebiutowała pierwsza odsłona serii Assassin’s Creed i najwidoczniej deweloperzy chcą wykorzystać okazję, by przedstawić ważne informacje dotyczące IP. Aktualnie nie potwierdzono, czego tak naprawdę możemy się spodziewać, ale pozostaje mieć nadzieję, że firma chce opowiedzieć o rozwoju marki, by ostatecznie potwierdzić nową część z serii.

Assassin's Creed Rift ma podobno zadebiutować na początku 2023 roku i jest to mniejsza odsłona serii – tytuł ma przedstawić historię Basima z Assassin’s Creed Valhalla. Nie możemy mieć jednak pewności, że firma będzie chciała w taki sposób pokazać nową grę.

Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Źródło: Własne

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper