Warhammer 40,000: Darktide na rozgrywce. Gracze z XSX|S i PC powinni przygotować się na intensywną kooperację

News
441V
Warhammer 40,000 Darktide
Iza Łęcka | 14.06, 13:53

We wrześniu na dwóch platformach zadebiutuje Warhammer 40,000: Darktide. Tytuł został zaprezentowany na długim materiale, który powinien szczególnie przypaść do gustu entuzjastom gier nastawionych na kooperację.

Warhammer 40,000: Darktide to najnowsza gra studia Fatshark, czyli twórców Warhammer: Vermintide oraz Escape Dead Island. Deweloperzy specjalizują się w pozycjach kooperacyjnych, co wpisuje się w podstawowe założenia nadciągającego tytułu, który pozwoli czteroosobowym zespołom mierzyć się z wrogami. W miarę postępów śmiałkowie będą realizować kolejne cele i rozwijać bohaterów. Na planecie Atoma Prime będą musieli stawić czoła heretykom działającym na rzecz Inkwizycji.

Na przedstawionym materiale zobaczycie gameplay z pełnej misji – zgodnie z pierwszymi opiniami Warhammer 40,000: Darktide odznacza się całkiem wciągającą rozgrywką. PC Gamer przedstawił dwie klasy (Veteran. Zealot), zatem podczas oglądania zobaczycie klasycznego żołnierza z łatwością posługującego się karabinem automatycznym oraz karabinem łańcuchowym. Natomiast Zealot korzysta z piorunów i dwuręcznego młota.

Gra zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych – część sympatyków marki wypróbuje tytuł dzięki Xbox Game Pass. Propozycja Fatshark będzie dostępna w usłudze od premiery.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper