Scorn wygląda kapitalnie na nowej rozgrywce. Gra zadebiutuje w dobrej cenie

News
2055V
Scorn
Wojciech Gruszczyk | 13.06, 19:16

Doug Bradley znany z serii „Hellraiser” został zatrudniony przez Ebb Software, by przedstawić kilka ujęć z nadciągającej gry. Tytuł ponownie wygląda efektownie i propozycja powinna zaintrygować szerokie grono odbiorców.

Microsoft na wczorajszym wydarzeniu zaprezentował zwiastun Scorn oraz przedstawił datę premiery. Tytuł już w październiku zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Scorn pojawił się już w cyfrowych sklepach i produkcję na Epic Games Store i Steam kupimy za 125,10 zł, a w przypadku edycji na konsole Microsoftu musimy przygotować 184,99 zł. Warto jednak zaznaczyć, że tytuł jest dostępny na PC w promocji, która zostanie zakończona 21 października (139 zł normalna cena).

Ebb Software opublikowało kolejny materiał prezentujący rozgrywkę ze Scorn i tytuł potrafi oczarować oprawą – studio zatrudniło Douga Bradley'a, który jako narrator przedstawia wydarzenia na ekranie.

Scorn od pierwszej zapowiedzi cieszy się dużym zainteresowaniem i dzięki premierze w Xbox Game Pass z przygodą powinno zapoznać się wielu graczy, którzy będą eksplorować ten intrygujący świat.

Źródło: YouTube + Epic Games + Xbox

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper